Apie IGLU

Iglu interjero dizainas

Sveiki,

Susipažinkime, esu Šalnė, Iglu įkūrėja. Stebint savo įpročius ir kaip pasaulis pasikeitė per kelis paskutinius metus nusprendžiau sukurti erdvę kur ne tik galima būtų rasti naudingų patarimų apie namų įrengimą, atrasti įkvepiančių idėjų, bet ir gauti reikiamas interjero dizaino paslaugas neiškėlus kojos iš namų. 

Šią mintį brandinau jau seniai, bet nesiryžau jos įgyvendinti. Kaip ir daugelį, 2020 privertė sulėtinti tempą ir leido imtis širdžiai malonių darbų. Taip gimė šis puslapis. Visuomet domėjausi menais, bet neiškart atradau savo pašaukimą. Pirma įgyjau menų vadybos bakalaurą Londono South Bank universitete na, o vėliau sekė ir interjero dizaino studijos Britų Interjero Dizaino Akademijoje (BAID), kurios suteikė reikiamas teorines žinias, kad galėčiau šia veikla užsiimti profesionaliai. 

Kokybiškas dizainas man asocijuojasi su funkcionalumu ir unikalia estetika. Laikui nepavaldžios medžiagos ir formos visuomet atsiduria mano pasirinkimų viršuje, tad siūlau vengti greitai besikeičiančių madų ir ieškoti savo stiliaus bei sprendimų kurie pavers Jūsų erdvę išskirtine. 

Dėkoju, kad čia užklydote. 

iglu interjero studija


Kontaktai

El. paštas: info@iglu.lt

Darbo valandos
I-V 09:00 - 17:00

Visos paslaugos teikiamos nuotoliniu
būdu Lietuvoje ir už jos ribų

UŽSISAKYKITE IGLU NAUJIENLAIŠKĮ

Draugaukime Socialiniuose Tinkluose

Visos Teisės Saugomos 
2021 © Iglu