Pasišnekėkime apie interjerą

VERTA ŽINOTI

Kaip išsirinkti tinkamą gartraukį?

Šiandieną gartraukių pasirinkimas yra labai platus tad svarbu žinoti pagrindinius kriterijus į kuriuos reikėtų atsižvelgti, kad ne tik paieškos taptų lengvesnės, bet ir sugebėtume išsirinkti geriausią variantą savo virtuvei.

VERTA ŽINOTI

Grindjuostės. Nuo funkcijos iki estetikos.

Šiandien panarpliosime grindjuosčių temą. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog išsirinkti tinkamas grindjuostes ir priderinti jas prie interjero yra paprasta užduotis, tačiau kaip ir su daugeliu dalykų kuo daugiau pradėti apie tai galvoti, tuo miškas gali atrodyti tankesnis.

BENDROS TEMOS

2021 metų spalva

Kaip ir kasmet, gruodžio pradžioje PANTONE spalvų institutas paskelbė ateinančių 2021 metų spalvą. Šį kartą tai dvi spalvos - PANTONE 17-5104 Ultimate Gray (pilka) and PANTONE 13-0647 Illuminating (geltona).

TREČIADIENIO ĮKVĖPIMUI

Neįprasti šviestuvai

Dauguma šiuolaikinių šviestuvų yra minimalistinio dizaino, kas asmeniškai man labai patinka. Nepaisant to yra begalė dizainerių ir prekinių ženklų, kurie kuria kiek įmantresnius šviestuvus, prilygstančius meno dirbiniams. Pradedant ‘Trečiadienio įkvėpimų’ rubriką norėčiau pasidalinti keliais šviestuvais, kurie tikrai priverčia sekundėlei sustoti ir jais pasigrožėti. 


Kontaktai

El. paštas: info@iglu.lt

Darbo valandos
I-V 09:00 - 17:00

Visos paslaugos teikiamos nuotoliniu
būdu Lietuvoje ir už jos ribų

UŽSISAKYKITE IGLU NAUJIENLAIŠKĮ

Draugaukime Socialiniuose Tinkluose

Visos Teisės Saugomos 
2021 © Iglu