Pasišnekėkime apie interjerą

BENDROS TEMOS

Bakterijoms atsparesnis interjeras

Besitesianti pandemija palietė kiekvieno gyvenimą ir privertė verslus sparčiau prisitaikyti prie kintančio pasaulio. Antibakteriniai paviršiai tapo viena iš pagrindinių frazių kalbant apie Covid - 19 įtaką namų erdvėms. Nors antibakteriniai paviršiai egzistavo ir prieš 2020-uosius, dabar tai tapo ypač aktualu. 

TREČIADIENIO ĮKVĖPIMUI

Neįprasti šviestuvai

Dauguma šiuolaikinių šviestuvų yra minimalistinio dizaino, kas asmeniškai man labai patinka. Nepaisant to yra begalė dizainerių ir prekinių ženklų, kurie kuria kiek įmantresnius šviestuvus, prilygstančius meno dirbiniams. Pradedant ‘Trečiadienio įkvėpimų’ rubriką norėčiau pasidalinti keliais šviestuvais, kurie tikrai priverčia sekundėlei sustoti ir jais pasigrožėti. 

BENDROS TEMOS

Tapetų renesansas

Tapetai išgyveną renesansą ir nepanašu, kad ši atgimimo epocha greitu metu pasitrauks. Ne taip seniai tapetai asocijavosi su pasenusiais 80-ųjų stiliaus butais ir atrodė, jog pamažu jie visiškai pranyks iš interjerų. Vis dėlto laikai pasikeitė ir tapetai rado kelią atgal į mūsų namus.

BENDROS TEMOS

Betonas interjere

Betono panaudojimas interjere tikrai nėra naujiena, tačiau ši medžiaga retai kada būna pageidavimų sąrašo viršuje. Daugeliui betonas vis dar asocijuojasi su industrinėmis erdvėmis ir atšiaurumu. Glaustai apžvelkime kodėl vis dėlto kartais būtų verta rinktis šią medžiagą ir kaip galėtumėte ją panaudoti.

užsisakykite IGLU naujienlaiškį


Kontaktai

El. paštas: info@iglu.lt

Visos paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu Lietuvoje ir už jos ribų

Visos Teisės Saugomos 
2021 © Iglu